Internetowy serwis miasta Ząbkowice Śląskie oraz Powiatu Ząbkowickiego
wstecz

P L I K I

Jeżeli oglądając naszą stronę widzisz puste miejsca, brak bannerów lub animacji, oznacza to, że Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanej wtyczki Flash'a. Pobierz i zainstaluj odpowiedni plugin:

POBIERZ Flash Plugin dla Internet Explorera [289 KB]
Instalacja: kliknij dwa razy i wszystko przebiegnie automatycznie

POBIERZ Flash Plugin dla Netscape Navigatora [176 KB]
Instalacja: zamknij przeglądarkę, skopiuj plik do podkatalogu „Plugins” (usuń najpierw starą wersję wtyczki-jeżeli masz) w Netscape Navigatorze i rozpakuj. Odpal NN i plugin powinien już działać, aby to sprawdzić wybierz opcje „About Plug-Ins” z menu „Help” jeżeli pokaże go tam tzn. że wszysko jest OK.


Coś dla ambitnych. Jeżeli chcesz współtworzyć z nami Domenę Ząbkowicką, masz pomysł na kolejną podstronę - pobierz ten plik. Znajdziesz tam formatkę podstron naszego serwisu zawierającą elementy graficzne oraz style. Formatka jest potrzebna aby utrzymać Domenę w jednolitym estetycznie stylu i porządku. Uwaga! Formatki z elementami graficznymi nie można używać na innych stronach nie związanych z www.zabkowice.com.pl Zgodnie z obowiązującym prawem autorskim, należy ona do autorów serwisu.


POBIERZ - Formatka stron Domeny Ząbkowickiej [129 KB]
ZOBACZ

Bannerek .swf 40x500 pikseli Domeny Ząbkowickiej (9 KB):POBIERZ bannerek.swf (samorozpakowujący się plik .exe (35 KB)

Bannerek .swf 40x500 pikseli Domeny Ząbkowickiej (28 KB):POBIERZ banner_domena.swf (samorozpakowujący się plik .exe (50 KB)

Bannerek .gif 40x500 pikseli (3 KB). Aby zapisać go na dysku kliknij na nim prawym klawiszem myszy i "Zapisz jako..."W TEJ CHWILI JESTEŚ TU:


Copyright by © wojocki & darkus 2003